ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΩΡΙΟ SOS ΘΡΑΚΗΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΩΡΙΟ SOS ΘΡΑΚΗΣ

Αγαπητοί μας φίλοι,

Σας ευχαριστούμε θερμά για την πολύ σημαντική και ευγενική σας πρωτοβουλία να συγκεντρώσετε είδη πρώτης ανάγκης για το Παιδικό Χωριό SOS Θράκης. Σας αποστέλλω και την ευχαριστήρια επιστολή μας προς κοινοποίηση όλων των συμβαλλομένων.

Σας ευχόμαστε Καλές Γιορτές.

Ιωαννίδου Μαρία

Γραμματέας Παιδικού Χωριού SOS Θράκης

Αρίστηνο, Αλεξανδρούπολης

Tel & Fax: 25510 51890

ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΩΡΙΟ SOS ΘΡΑΚΗΣ

ΑΡΙΣΤΗΝΟ-Δ.ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

68100 ΑΡΙΣΤΗΝΟ ? τηλ. +30-25510 51890, 51856

www. sos-villages.gr

Αρίστηνο, 18/12/2014

Προς

ΓΕΛ Καλαμπακίου, Δράμας

Διεύθυνση Σχολείου

Καλαμπάκι

66031 ΔΡΑΜΑ

--------------------------------------

Αγαπητοί μας μαθητές,

Αγαπητοί μας καθηγητές,

Θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις θερμές και εγκάρδιες ευχαριστίες μας για την γενναιόδωρη προσφορά σας σε είδη πρώτης ανάγκης. Μ? αυτόν τον τρόπο συμβάλλετε σημαντικά και ενεργά στο έργο του Παιδικού Χωριού SOS Θράκης.

Η ευαισθησία σας να βοηθήσετε μ? αυτό τον τρόπο το έργο των Παιδικών Χωριών SOS, που είναι η προστασία και η φροντίδα με στοργή κι αγάπη του μοναχικού παιδιού, είναι πολύτιμος αρωγός μας για την ομαλή λειτουργία του Παιδικού Χωριού.

Σας ευχαριστούμε και πάλι για την άμεση ανταπόκριση σας στο κάλεσμα μας για την κάλυψη των αναγκών μας. Επίσης η μοναδική και διαρκή   συμπαράστασή σας στο έργο του Παιδικού Χωριού SOS Θράκης, αποτελεί ισχυρό κίνητρο γι? όλους μας να συνεχιστεί αυτή η μεγάλη προσπάθεια.

Τα παιδιά του Παιδικού Χωριού SOS Θράκης, οι συνεργάτες μου και εγώ προσωπικά σας ευχόμαστε Καλά Χριστούγεννα & Καλή Πρωτοχρονιά με Υγεία, Ευτυχία, Ευημερία και Καλή Πρόοδο.

Για το Παιδικό Χωριό SOS Θράκης

Βαφέας Γεώργιος