Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Εκδρομές ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ_2017-18

ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΗΜΕΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΣΤΟ ΒΟΛΟ-ΝΑΥΠΛΙΟ-ΑΘΗΝΑ

Π Ρ Α Ξ Η   8η

Στο Καλαμπάκι και στο Γραφείο του Γενικού Λυκείου Καλαμπακίου, σήμερα 24 Ιανουαρίου 2018 ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:10, συνήλθε σε συνεδρίαση η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την επιλογή της καλύτερης, προκειμένου να πραγματοποιηθεί η εξαήμερη εκδρομή των μαθητών της Γ΄ Λυκείου στο Βόλο-Ναύπλιο-Αθήνα,  με ημερομηνία αναχώρησης 26 Φεβρουαρίου 2018 και επιστροφή 3 Μαρτίου 2018, σύμφωνα με την Y.A 33120/ΓΔ4/28-02-2017 ΦΕΚ 681/Τ.Β/06-03-2017). Η επιτροπή έλεγξε τις  προσφορές οι οποίες ήταν οι εξής:

Α/Α

ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΙΜΗ

Κεσίδης TRAVEL

Βόλος – Ναύπλιο - Αθήνα

Βόλος (PARK HOTEL 4*)

Ναύπλιο (HOTEL AMALIA 4*)

Αθήνα (HOTEL NOVUS 4*)

264,00- ΕΥΡΩ  με  ημιδιατροφή

2.

Τσακιρίδης  TRAVEL

Βόλος – Ναύπλιο – Αθήνα

Βόλος (PARK HOTEL 4*)

Ναύπλιο (HOTEL AMALIA 4*)

Αθήνα (HOTEL NOVUS 4*)

282,5.- ΕΥΡΩ  με  ημιδιατροφή

Ομόφωνα η επιτροπή επέλεξε το Ταξιδιωτικό Γραφείο ΚΕΣΙΔΗΣ TRAVEL με 264.-   Ευρώ /μαθητή με ημιδιατροφή.

Προβαίνουμε  στη σύνταξη ιδιωτικού συμφωνητικού προκειμένου να αποσταλούν στη Δ.Δ.Ε. μαζί με τα υπόλοιπα δικαιολογητικά της επταήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής.

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε η πράξη αυτή.

Ο Δ/ντής                                               Οι καθηγητές:

Παπαδόπουλος Δημήτριος                       1) Γεωργιάδου Αλεξάνδρα

2) Ελευθερίου Μαυρουδής

Εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων:                 Εκπρόσωπος μαθ. Κοινοτήτων:

Νταλιάνης Ιωάννης                                   Λύρατζης Ελευθέριος

Ισαακίδου Ελένη