Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Εκδρομές 2021-22: Πρακτικό επιλογής ταξιδιωτικού γραφείου για την εκπαιδευτική εκδρομή στο Βόλο

Πράξη 1η

Στο Καλαμπάκι και στο Γραφείο του Γενικού Λυκείου Καλαμπακίου, σήμερα 15 Μαρτίου  2022 ημέρα Δευτέρα και ώρα 10:30, συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών για την επιλογή της καλύτερης προσφοράς προκειμένου να πραγματοποιηθεί η πολυήμερη εκδρομή των μαθητών της Γ Λυκείου με προορισμό τον Βόλο, σύμφωνα με την σύμφωνα την Υ.Α. με αριθμ. Πρωτ. 20883/13- 02-2020 (ΦΕΚ 456/13-02-2020) του ΥΠΠΕΘ .

Ομόφωνα η επιτροπή επέλεξε το Ταξιδιωτικό Γραφείο «ΚΕΣΙΔΗΣ TRAVEL» και τα ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ “ΚΥΨΕΛΗ” με την προσφορά των 155,00 ΕΥΡΩ/ΜΑΘΗΤΗ  με πρωινο και ένα(1) γεύμα επειδή είχε την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη.

Σύνολο θετικών ψήφων πέντε (5) με παρόντα και τα πέντε (5) μέλη του συμβουλίου.

Για το λόγο αυτό προχωρά στη σύνταξη ιδιωτικού συμφωνητικού και αποστέλλεται στη Δ.Δ.Ε. μαζί με τα υπόλοιπα δικαιολογητικά της πολυήμερης εκδρομής.

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Ο Δ/ντής                                                      Οι καθηγητές

Παπαδόπουλος Δημήτριος                                        1) Χατούδη Αικατερίνη

2) Κωνσταντινίδου Δέσποινα

Εκπρόσωπος Συλλόγου Γονέων                                       Εκπρόσωπος μαθ. Κοινοτήτων